حریم خصوصی

در سرای خرید حریم شخصی شما محفوظ می ماند:
ما در فروشگاه اینترنتی سرای خرید برای حفظ حریم شخصی شما مشتری گرامی اهمیت ویژه ای قائل هستیم. اطلاعات شخصی مثل نام و نام خانوادگی و… که در طی مراحل ثبت نام یا خرید وارد می کنید محفوظ بوده و در جای دیگر فاش نمی شود. همچنین اطلاعات جدیدی که برای هر خرید وارد می کنید (مانند آدرس جدید یا گیرنده دیگر) تنها برای همان فاکتور استفاده شده و محفوظ می ماند.
سرای خرید ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه سرای خرید را در پروفایل خود لغو کنند.
سرای خرید همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده می کند، اما پروتکل، سرور و لایه های امنیتی سرای خرید و روش های مناسب مدیریت داده ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری می کند.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ها و خبرنامه های سرای خرید ندارید می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

ما کاملاً قانونی و نظام مند هستیم:
فروشگاه اینترنتی سرای خرید یک فروشگاه کاملاً قانونی است و تمام فعالیت های آن بر مبنای استاندارد های تجارت الکترونیک صورت می گیرد. پس ما علاوه بر حفظ حریم شخصی برای شما امکان خرید سریع، راحت و مطمئن را فراهم می آوریم. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی سرای خرید برای جلب اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی امکان مشاهده اعتبار و صلاحیت فروشگاه اینترنتی سرای خرید وجود دارد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است:
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. سرای خرید هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

هدف ما جلب رضایت شماست:
سرای خرید برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.